Coffee

Shop affordable coffee from trusted brands, including single-serve pods, ground coffee, whole-bean coffee and flavored varieties. Discover light, medium and dark roasts at discounted prices, with new coffee deals added as inventory becomes available.

Skip to results list

Active filters:

32 items

Filter

Active filters:

  • Caribou Coffee French Roast Dark Roast Ground Coffee - 12 oz

    Caribou Coffee French Roast Dark Roast Ground Coffee - 12 oz

    Sale price  $6.50 Regular price $12.99 Unit price $0.54/oz
  • Peet's Coffee Brazil Medium Roast K-Cup Pods - 32 Count

    Peet's Coffee Brazil Medium Roast K-Cup Pods - 32 Count

    Sale price  $15.99 Regular price $29.99 Unit price $0.50 each
  • Caribou Coffee Lakeshore Blend Medium Roast Ground Coffee – 12 oz

    Caribou Coffee Lakeshore Blend Medium Roast Ground Coffee – 12 oz

    Sale price  $6.50 Regular price $12.99 Unit price $0.54/oz
  • Stumptown Hair Bender Whole Bean Coffee – 18 oz

    Stumptown Hair Bender Whole Bean Coffee – 18 oz

    Sale price  $11.25 Regular price $21.99 Unit price $0.63/oz
  • Stumptown Hair Bender Ground Coffee – 12 oz

    Stumptown Hair Bender Ground Coffee – 12 oz

    Sale price  $7.50 Regular price $18.99 Unit price $0.63/oz
  • Stumptown Holler Mountain Ground Coffee – 12 oz

    Stumptown Holler Mountain Ground Coffee – 12 oz

    Sale price  $7.50 Regular price $18.99 Unit price $0.63/oz
  • Stumptown Homestead Blend Whole Bean Coffee – 12 oz

    Stumptown Homestead Blend Whole Bean Coffee – 12 oz

    Sale price  $7.50 Regular price $18.99 Unit price $0.63/oz
  • Stumptown Hundred Mile Whole Bean Coffee – 12 oz

    Stumptown Hundred Mile Whole Bean Coffee – 12 oz

    Sale price  $7.50 Regular price $18.99 Unit price $0.63/oz